נטלי קוטור | אודות

ברוכה הבאה! אני נטלי קורונצי – מעצבת שמלות כלה וערב

את דרכי בתחום התחלתי לפני יותר מ- 30 שנה, כשלמדתי עיצוב שמלות בסן פטרסבורג. מאז התשוקה לעולם שמלות הכלה לא פסקה, כי אם רק התגברה, ולכן אני ממשיכה גם היום לעצב בלהט שמלות מרשימות וייחודיות. ברשותי סטודיו נעים ומזמין בבאר-שבע, אליו מגיעות נשים מכל אזור הדרום לבחור את שמלת הכלה המושלמת עבורן ושמלות ערב נוצצות עבור מלוותיהן ובנות משפחתן.

 

ההשראה שלי היא את

 

נמשכתי לתחום העיצוב מאז שאני זוכרת את עצמי, ואין זה מקרה שלמדתי לעומק את רזי המקצוע. מעבר לשיפור מתמיד של יכולותיי הטכניות, היה לי חשוב להקשיב לנשים שמגיעות אליי, ללמוד מה חשוב להן ומה יכול להפוך שמלה פשוטה להצלחה אמיתית. כל כלה וכל סיפור הזרימו לי אינסוף רעיונות והשראה, וזו הסיבה שהקמתי את הסטודיו שלי – לממש את שלל רעיונותיי העיצוביים ולהביא את הסגנון שלי לידי ביטוי באופן האותנטי והמרהיב ביותר.

 

הקלאסיות בהתגלמותה

 

מאז ומעולם התחברתי לסגנון הקלאסי, ושמלותיי הן ללא ספק ההוכחה לכך. עם זאת, חשוב היה לי להכניס אלמנטים ייחודיים נוספים, שיהפכו כל שמלה ל"שמלה של נטלי". לכן תוכלי להבחין בנגיעות המזרחיות והאוריינטליות השזורות בשמלותיי. החיבור בין העולמות עושה פלאים, ואני מאושרת בכל פעם מחדש להציג לקהל הרחב את הקולקציות שנוצרות בסטודיו במסירות ובאהבה.

 

את בראש סדר העדיפויות

 

כל פיסת בד שנגזרת ונתפרת מיועדת לגרום לך להרגיש במיטבך, ולכן רצונותייך העיצוביים וחלומותייך הכמוסים נלקחים בחשבון, בבואי להציע לך שמלת כלה. חשוב לי שתיהני ללבוש אותה, גם בפעם הראשונה וגם ביום החתונה, ושבזכותה תקצרי מחמאות מקיר לקיר שנים קדימה. את מוזמנת לבחור שמלה מתוך , או לתכנן עמי שמלה כלה בהתאמה אישית. אני תמיד פתוחה להצעות, ואשמח לשמוע מה לך יש לומר וכיצד רעיונותייך יכולים לשדרג את המראה מקצה אל הקצה.

 

אלווה אותך לכל אורך הדרך, עד לשלב שבו ארוסך מביט בך לראשונה עם שמלת הכלה הכי יפה שיש. זה הזמן לקפוץ לביקור בסטודיו, להיכנס לאווירה ולבחור או לתכנן את שמלת חלומותייך.